PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->główna[http://www.Batorego25.krakow.pl]


Przykładową kompletną realizacją serwisu WWW naszego autorstwa jest serwis Centrum Biurowego Batorego25 w Krakowie.

W tym wypadku wykonaliśmy stronę WWW wraz z pełną bazą techniczną, graficzną i materiałową. Cały proces tworzenia, trwający około 1,5 miesiąca odbywał się w ścisłej konsultacji z zamawiającym, który nadzorował kolejne etapy na bieżąco.
Mechanizm serwisu jest zbudowany w językach PHP i HTML. Grafika powstała w szeregu programów, jako collage grafiki 2D i fotografii cyfrowej, została ściśle skonsultowana z klientem i jest dopasowana do jego wizji strony i charakteru działalności.

Wykonaliśmy pełną dokumentację fotograficzną biurowca, która następnie została przez nas obrobiona i oprawiona w graficzne ramki zbliżone do estetyki serwisu i w nim opublikowana. Zredagowaliśmy także teksty, przetworzyliśmy niektóre materiały do formy cyfrowej i obrobiliśmy je w kierunku publikacji w sieci.

Służyliśmy także naszym doradztwem przy doborze domeny i hosta. Przeprowadziliśmy wszystkie formalności związane z rejestracją domeny i uruchomieniem serwisu oraz wstępne, fragmentaryczne, pozycjonowanie serwisu i dodanie do katalogów branżowych.Na życzenie klienta skonfigurowaliśmy urządzenia i aplikację potrzebne do uruchomienia kamery internetowej, wyświetlającej na stronie WWW obraz z okna biurowca, zmieniający się co 30 sekund.

Serwis wygląda identycznie w przeglądarkach Internet Explorer 5.+, Netscape 6.+, Opera 6.+, Mozilla 1.+, za wyjątkiem technik których niektóre z nich jeszcze nie obsługują.Dodatkowo strona otrzymała własny arkusz styli kaskadowych CSS, zmieniający kolor linków i paska przewijania (tylko w IE 5.5+) oraz ikonę favico pojawiającą się po dodaniu do ulubionych w IE 5+, a w Mozilli 1+ i NN 6+ obok adresu strony.Treść WWW zakodowano zgodnie ze standardem kodowania polskich znaków diakrytycznych ISO-8859-2.

jesteś 2984 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:
Jakub Pączek - reżyser | Poolse vertaling | Tamara de Lempicka | Polish Art malarze | TeWa ubezpieczenia Kraków |