PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->głównaWarning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /licznik.php3:26) in /licznik.php3 on line 3
PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW | projekty stron internetowych | profesjonalne projekty stron WWW | profesjonalne projektowanie stron internetowych | profesjonalne projektowanie stron WWW
 
PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->główna


 jak powstają nasze strony WWW
Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem serwisów WWW oraz wszelkimi zagadnieniami, które się z tym wiążą. Stosujemy oryginalne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie na najwyższym poziomie. Każdy serwis jest dla nas nowym wyzwaniem, każdy spotyka się z naszym indywidualnym podejściem.
Oferujemy także usługę pozycjonowania stron.
Stronę WWW może zrobić każdy. Projektowanie stron WWW to domena niewielu. Wymaga to dobrego smaku, wyczucia estetycznego i co najtrudniejsze znajomości wielu narzędzi i języków programowania oraz obycia w wirtualnym świecie.
Nie wystarczy jednak użyć tego wszystkiego i zrobić najładniejszą stronę na świecie. Zawartość trzeba także odpowiednio sformatować, by była komunikatywna względem odwiedzającego, a zamawiającemu przyniosła maksymalną korzyść.
Projektując serwisy stosujemy najnowocześniejsze techniki zarówno programistyczne jak i graficzne. Ciągle się rozwijamy, jesteśmy na bieżąco w światowej i krajowej prasie.
W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać minimalną wizytówkę, serwis WAP lub cały portal. Za minimalną opłatą możemy je potem aktualizować.

W naszej ofercie znajduje się także Web Content Management System, czyli system samodzielnego zarządzania treścią strony z poziomu przeglądarki stron WWW. Ta oparta na aplikacjach bazo-danowych usługa umożliwia samodzielną redakcję i zmianę zawartości strony bez naszej ingerencji.
>>więcej na temat CMS

Na zamówienie możemy stworzyć także Sklepy Internetowe, Fora Dyskusyjne, CHATY oraz rzeczy bardziej udziwnione jak np. Systemy Aukcyjne czy Systemy Kartek E-mailowych.

Każdy nasz serwis otrzymuje specjalnie zaprojektowaną szatę graficzną i odpowiednie środowisko estetyczne. Istnieje też możliwość wzbogacenia serwisu o dopasowane do niego akcesoria multimedialne, jak tapety dla Windows, skiny do WinAMP, wygaszacze ekranu.

Na życzenie klienta możemy dokonać cyfrowego przetworzenia danych klienta, czyli skanowania tekstów i fotografii, wykonać zdjęcia cyfrowe. Możemy także dokonać aktualizacji merytorycznej, technicznej, bądź estetycznej już istniejącego serwisu WWW.

Projektujemy także prezentacje multimedialne do publikacji na płytach CD. Składa się na nie mechanizm automatycznego uruchamiania tzw. Autorun oraz bazowa zawartość prezentacji, w zależności od potrzeb wykonana w różnych technologiach.

Świadczymy usługi pośrednictwa w rejestracji domen, czasowego ich przechowania i rezerwacji, konfiguracji nameserwerów DNS oraz sprzedaży domen PRZEZ.NET.
Posiadamy szereg własnych atrakcyjnych adresów domen na wynajem lub sprzedaż.
>>więcej
Przeprowadzamy także konfigurację serwerów HTTP, FTP, POP3 i SMTP u klienta.

W dobie silnej konkurencji w internecie coraz ważniejsza staje się pozycja serwisu klienta w wynikach wyszukiwania haseł, które bezpośrednio dotyczą jego działalności. Pozycja ta przekłada się na liczbę odwiedzin, czyli osób poinformowanych np. o istnieniu firmy, a zatem potencjalnych kandydatów na klientów.
Zazwyczaj jednak pozycja WWW w wyszukiwarkach jest za daleka. Można ją podnieść zarówno poprzez optymalizację serwisu w tym kierunku, jak i stosowanie odpowiednich technik oszukiwania wyszukiwarek.
Wychodząc na przeciw temu wyzwaniu oferujemy usługi z zakresu WEBPOSITIONINGU.
Jesteśmy w stanie znacząco podnieść pozycję WWW klienta w czołowych serwisach wyszukiwawczych, zarówno Polskich (ONET, WP), jak i zagranicznych (YAHOO, GOOGLE).
Gwarantujemy rezultaty oraz obrazowanie WWW klienta przez 12 miesięcy od usługi i ewentualne bezpłatne interwencje.

Nie wierzysz, że potrafimy?
Sprawdź naszą pozycję po wpisaniu frazy "projekty stron WWW", prosimy też o zwrócenie uwagi ile serwisów ją zawiera, w:
>>[Onet.pl], najpopularniejszej polskiej wyszukiwarce
>>[Google.com], najpopularniejszym systemie wyszukiwawczym na świecie, stosowanym między innymi przez portal [Yahoo.com].


CENA każdego serwisu i usługi jest inna, zmienia się w zależności od wielkości i rodzaju prac. Możliwe jest dodatkowe wykupienie pakietu aktualizacji na dany okres czasu, po korzystnej cenie i o stałym abonamencie.
Jeżeli nasze usługi Cię interesują lub masz jakiekolwiek pytanie - nie wahaj się - skorzystaj z możliwości kontaktu z nami.
Cena stworzenia każdego serwisu jest ustalana i negocjowana indywidualnie, na prośbę możemy przesłać swoją ofertę stworzenia strony WWW na adres.
>>kontakt
Prace nad serwisami są prowadzone zawsze według specjalnie ustalonego harmonogramu i w zależności od rozmiaru prac trwają od 120h do miesiąca.
Do realizacji każdego projektu i kontaktów z klientem wyznaczana jest przez niego jedna konkretna osoba z naszego teamu, która od początku do końca kieruje wykonaniem zamówienia i jest odpowiedzialna za przebieg tego procesu. Ten system usprawnia naszą pracę, ale przede wszystkim pozwala w najwyższym stopniu usatysfakcjonować klienta.
>>przeczytaj dokładniej o naszej przykładowej realizacji

Realizacja zamówienia zawsze przebiega w następujących etapach:

 

1.Ustalenia z klientem
Nim strona powstanie ustala się wszystkie detale na jej temat. Co zamawiający chce przez posiadanie WWW osiągnąć? Do czego ma służyć? W jakich technikach ma być wykonana? Zazwyczaj już wtedy powstaje szkic projektu graficznego.
 

2.Zbieranie materiałów
By strona powstała musi coś zawierać, nie wystarczy jednak by było to tylko "coś". Zawartość strony musi być zgodna z celem jaki dla niej wyznaczył klient, musi być odpowiednio wyważona i dobrana. Często trzeba wykonać cyfrowe zdjęcia, zeskanować teksty, skonfigurować sprzęt klienta, dobrać akcesoria (np. kamerę intenetową).
 

3.Wykonanie...
..czyli faza główna. W ścisłej koordynacji z zamawiającym, który akceptuje kolejne etapy, w wybranych przez niego technikach, powstaje mechanizm, grafika, w którą ubiera się treść.


4.Oddanie kluczy.
Gdy strona WWW jest już niemalże skończona następuje faza jej oddania klientowi. Zależnie od techniki wykonania przeszkalany jest personel, by mógł stronę samodzielnie aktualizować.

Tworząc nasze serwisy stosujemy następujące technologie i programy:

Grafika i efekty wizualne:
Czołowe programy graficzne 2D i 3D liderów branży: Adobe™, Macromedia™, Deneba™, ArcSoft™, Xara™, Hemera™ E-ON™ i innych
technologia Macromedia Shockwave Flash™ [zobacz przykład]
technologie IBM HotMedia™ [zobacz przykład]
Fotografie Cyfrowe
możliwa instalacja kamery internetowej [zobacz przykład]
obróbka zdjęć, wideo i dźwięku w kierunku publikacji w sieci

Programowanie:
podstawowo język HTML 4.0
język DHTML
język XML
język WML (dla WAP)
język PHP
język C
skrypty JavaScript
aplety Javy
style kaskadowe CSS

Bazy danych:
MySQL
PostgreSQL
Oracle

gwarantujemy w miarę identyczny wygląd strony w przeglądarkach Internet Explorer 5.+, Netscape 4.+, Netscape 6.+, Opera 6.+, Mozilla 1.+ oraz czytelność stron w tekstowej przeglądarce Lynx, co z kolei zapewnia dotarcie do wszystkich klientów, a nie tylko tych posiadających lepsze komputery

wszystkie nasze serwisy są zgodne ze standardem kodowania polskich znaków diakrytycznych ISO-8859-2

każda strona WWW otrzymuje własny arkusz styli kaskadowych CSS, zmieniający kolor linków i paska przewijania (tylko w IE 5.5+) oraz ikonę favico pojawiającą się po dodaniu do ulubionych w IE 5+, a w Mozilli 1+ i NN 6+ obok adresu strony [zobacz przykład]

A oto najoryginalniejsze elementy stron WWW z naszego warsztatu:

jesteś 388 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:
Jakub Pączek - reżyser | Poolse vertaling | Tamara de Lempicka | Polish Art malarze | TeWa ubezpieczenia Kraków |
jesteś 388 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:

Fatal error: Cannot redeclare db_connect() (previously declared in /links.php:6) in /links.php on line 10