PKL WEBDESIGN | projekty stron WWW jak wykonujemy projekty stron WWW wykonane projekty stron WWW i otrzymane nagrody standard projektowania stron WWW w PKL


  --[language
  >>english version
  >>wersja polska

  --[inne
  >>startowa
  >>ulubione
  >>kontakt

  --[nawigacja
  ->do góry
  >->poprzednia strona
  ->->główna


Prace nad serwisami są prowadzone zawsze według specjalnie ustalonego harmonogramu i w zależności od rozmiaru prac trwają od 120h do miesiąca.
Do realizacji każdego projektu i kontaktów z klientem wyznaczana jest przez niego jedna konkretna osoba z naszego teamu, która od początku do końca kieruje wykonaniem zamówienia i jest odpowiedzialna za przebieg tego procesu. Ten system usprawnia naszą pracę, ale przede wszystkim pozwala w najwyższym stopniu usatysfakcjonować klienta.
>>przeczytaj dokładniej o naszej przykładowej realizacji

Realizacja zamówienia zawsze przebiega w następujących etapach:

 

1.Ustalenia z klientem
Nim strona powstanie ustala się wszystkie detale na jej temat. Co zamawiający chce przez posiadanie WWW osiągnąć? Do czego ma służyć? W jakich technikach ma być wykonana? Zazwyczaj już wtedy powstaje szkic projektu graficznego.
 

2.Zbieranie materiałów
By strona powstała musi coś zawierać, nie wystarczy jednak by było to tylko "coś". Zawartość strony musi być zgodna z celem jaki dla niej wyznaczył klient, musi być odpowiednio wyważona i dobrana. Często trzeba wykonać cyfrowe zdjęcia, zeskanować teksty, skonfigurować sprzęt klienta, dobrać akcesoria (np. kamerę intenetową).
 

3.Wykonanie...
..czyli faza główna. W ścisłej koordynacji z zamawiającym, który akceptuje kolejne etapy, w wybranych przez niego technikach, powstaje mechanizm, grafika, w którą ubiera się treść.


4.Oddanie kluczy.
Gdy strona WWW jest już niemalże skończona następuje faza jej oddania klientowi. Zależnie od techniki wykonania przeszkalany jest personel, by mógł stronę samodzielnie aktualizować.

jesteś 2978 gościem--[copyright © 2002-2015 PKL webdesign™] 
linki sponsorowane:
Jakub Pączek - reżyser | Poolse vertaling | Tamara de Lempicka | Polish Art malarze | TeWa ubezpieczenia Kraków |